Podziękowanie za wieloletnią działalność

Z wyrazami uznania i wdzięczności składamy podziękowania dla Pani Anny Marcinkowskiej za wieloletnią pracę w strukturach Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Pani Anna przez 16 lat pełniła funkcję Przewodniczącej Okręgowej Komisji Rewizyjnej ZNP w Lublinie oraz przez 14 lat była członkiem Głównej Komisji Rewizyjnej. Jej działalność wyróżniały kompetencja, pracowitość, rzetelność i odpowiedzialność, które budowały zaufanie i autorytet w środowisku.

Od 2006 roku pełni również funkcję Prezesa Oddziału ZNP w Kraśniku, z zaangażowaniem działając na rzecz środowiska oświatowego.

Dziękujemy za lata pracy, oddanie oraz wkład w rozwój ZNP. Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań.

POWIĄZANE WPISY

16.06.2026

Szkolenie Przewodniczących Oddziałowych Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP Okręgu Lubelskiego

W dniach 19–22 maja 2026 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Puławach odbyło się szkolenie dla...

Czytaj więcej

14.06.2026

3 procent podwyżki dla nauczycieli? To nie jest realizacja obietnic

Rząd zaproponował, aby w 2027 roku wynagrodzenia pracowników sfery budżetowej wzrosły o 3 procent. Dla nauczycieli...

Czytaj więcej



KATEGORIE

Aktualności

NAJNOWSZE WPISY