I Bal ZNP z okazji 120-lecia Związku

W dniu 5 września 2025 roku odbył się I Bal ZNP zorganizowany z okazji jubileuszu 120-lecia Związku Nauczycielstwa Polskiego. Uroczystość została zainicjowana przez kol. Joannę Kornicką, Prezes Oddziału ZNP w Hrubieszowie.

To wyjątkowe wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania, integracji i podkreślenia roli ZNP w historii oświaty.

POWIĄZANE WPISY

16.06.2026

Szkolenie Przewodniczących Oddziałowych Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP Okręgu Lubelskiego

W dniach 19–22 maja 2026 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Puławach odbyło się szkolenie dla...

Czytaj więcej

14.06.2026

3 procent podwyżki dla nauczycieli? To nie jest realizacja obietnic

Rząd zaproponował, aby w 2027 roku wynagrodzenia pracowników sfery budżetowej wzrosły o 3 procent. Dla nauczycieli...

Czytaj więcej



KATEGORIE

Aktualności

NAJNOWSZE WPISY