Spotkania grup roboczych ds. wynagrodzeń i awansu nauczycieli

📅 15 stycznia 2025 r. o godz. 11:00 w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbędzie się spotkanie grupy roboczej ds. awansu i oceny pracy nauczycieli.

📅 16 stycznia 2025 r. o godz. 11:00 w MEN odbędzie się spotkanie grupy roboczej ds. wynagrodzeń nauczycieli.

ℹ️ Spotkania odbywają się w ramach Zespołu ds. pragmatyki zawodowej nauczycieli, powołanego z inicjatywy ZNP.

👉 Więcej informacji znajdziesz tutaj.

POWIĄZANE WPISY

16.06.2026

Szkolenie Przewodniczących Oddziałowych Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP Okręgu Lubelskiego

W dniach 19–22 maja 2026 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Puławach odbyło się szkolenie dla...

Czytaj więcej

14.06.2026

3 procent podwyżki dla nauczycieli? To nie jest realizacja obietnic

Rząd zaproponował, aby w 2027 roku wynagrodzenia pracowników sfery budżetowej wzrosły o 3 procent. Dla nauczycieli...

Czytaj więcej



KATEGORIE

Aktualności

NAJNOWSZE WPISY