Radca prawny - ZNP Lublin

Idź do spisu treści

Menu główne

Radca prawny

Organizacja


Okręg Lubelski ZNP, przed ograniczeniami spowodowanymi pandemią, zorganizował poradnictwo tak jak w załączniku.

Ze względu na obecne ograniczenia poradnictwo prawne prowadzone jest następująco.

        
INFORMACJA O UDZIELANIU PORAD PRAWNYCH CZŁONKOM ZNP ZRZESZONYCH W ODDZIAŁACH ZNP OKRĘGU LUBELSKIEGO


1.

     Informujemy, że członkom ZNP  radca prawny udziela porad prawnych  telefonicznie w każdy  wtorek  10-15.30  i czwartek w godz. 8-15.30  Tel. (81) 53 337 45.
         Porady prawne są udzielane członkom związku także drogą mailową. Prosimy o kierowanie zapytań na adres e-mailowy Okręgu Lubelskiego ZNP  
lzo.znp@wp.pl lub lublinwww@znp.edu.pl  wraz z informacją obejmującą imię nazwisko, telefon kontaktowy i oddział ZNP, w którym zrzeszona jest osoba zadająca pytanie.  


UWAGA ! Porady zarówno telefoniczne jak i mailowe będą udzielone po weryfikacji aktualnej przynależności  do ZNP przez  Prezesa Oddziału ZNP, w którym  członek jest zrzeszony.
W związku z powyższym zachęcamy Państwa przed skorzystaniem z porady prawnej do wcześniejszego kontaktu z Prezesem macierzystego Oddziału ZNP celem szybszego załatwienia problemu.

2.
 Jeżeli konkretna sytuacja będzie wymagała kontaktu osobistego z prawnikiem, po uprzednim wyczerpaniu możliwości kontaktu telefonicznego lub zdalnego, istnieje możliwość udzielenia porady prawnej osobiście z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych, we wcześniej uzgodnionym z biurem ZOL ZNP telefonicznie terminie.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego